Miejcie zawsze serca rozpalone miłością. św. Aniela Merici


GALERIA ZDJĘĆ

Środa 09.05.2018

Wizyta z potrzeby sercW upalny środowy dzień reprezentacja grupy tutoringowej wybrała się z kolejną wizytą do lubelskiego Egzotarium, aby przekazać pieniądze zebrane podczas kwietniowego kiermaszu charytatywnego. Zaskoczenie i radość Pana Bartka Gorzkowskiego, który opiekuje się porzuconymi zwierzętami egzotycznymi, była dla nas bezcenna:) Przekazujemy w Jego imieniu serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji!
A co słychać w Egzotarium? Niestety przybyło nowych zwierząt. Niestety, ponieważ każdy nowy podopieczny to kolejna poruszająca historia o losie porzuconego lub skrzywdzonego zwierzaka, ale i o ludzkiej nieodpowiedzialności i braku wrażliwości. A przecież: "Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś" (Antoine de Saint- Exupery, "Mały Książę").
Odwiedziliśmy "starych znajomych", zapoznaliśmy się z nowymi. Pytaniom dociekliwych "tutoringowców" nie było końca... A niespodzianka, jaką zrobił dzieciakom Pan Bartek, na pewno na długo pozostanie w ich pamięci!
Z dobrych wieści mamy taką, że żółw, którego historię poznaliśmy podczas poprzedniej wizyty, znalazł nowy dom aż w Anglii! Legwan, który był poważnie chory, wyzdrowiał i ma się całkiem dobrze:) Cieszymy się, że udało się pomóc kolejnym zwierzętom.
Życzymy wszystkim pracownikom Egzotarium i całego Schroniska dla Zwierząt, aby ich pasja i wrażliwość z jaką pracują zawsze była tak wielka!


kliknij, aby powiększyć kliknij, aby powiększyć kliknij, aby powiększyć
kliknij, aby powiększyć kliknij, aby powiększyć kliknij, aby powiększyć